info@eskisehir.edu.tr

Mezunlar

Değerli Mezunumuz,

Fakültemizin daha üst seviyelere taşınabilmesi, Fakültemizde verilen eğitimin daha da iyileştirilmesi, ulusal ve uluslararası eğitim standartlarına uygunluğunun belgelenmesi amacıyla FEDEK akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütülmekte olup siz mezunlarımızın mezuniyet sonrası güncel bilgileri bizler için büyük önem taşımaktadır. Sizlerle olan bağlarımızı sağlamlaştırabilmek ve değerli mezunlarımızın öğrencilerimize farklı alanlarda desteklerini sağlayabilmek adına; mezunlarımızla olan iletişimimizi ve etkileşimimizi arttırmak istiyoruz.

Başlangıç aşaması olarak; aşağıdaki "Mezun Bilgi Formu"nu hazırladık. Sizlerden ricamız, birkaç dakikanızı ayırarak formu doldurup bilgilerinizi güncellemeniz ve fakültemiz mezunu olan diğer arkadaşlarınızı bu formdan haberdar etmeniz. İlerleyen süreçte; sizlere yeni bilgilendirmeler ve duyurular yapılacaktır.

Mezuniyet sonrası sizlerle daha sağlıklı iletişim kurabilmemiz ve öğrencilerimize sağlamak isteyeceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ederiz.

FEN FAKÜLTESİ DEKANLIĞI

Mezun Bilgi Formu

LinkedIN Grubumuz

fenfakmezun@googlegroups.com adresine kayıt olarak duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz.

Üniversitemiz Mezunlar Web Sayfası için TIKLAYINIZ